Vedení

Své zkušenosti z praxe uplatňujeme i v řízení spolku. Společně plánujeme strategii fungování a staráme se o to, aby všechno hladce fungovalo.

Kateřina Kadlecová
Členka vedení, lektorka
Svůj život jsem Montessori nezasvětila, ale spíš se stalo přirozenou součástí mého bytí.
Vlasta Hillebrandová
Členka vedení, lektorka
"Uvnitř mé učitelské duše byla vždy víra, že lze dělat věci jinak. Vždy jsem pracovala pro jiné neobvyklým způsobem a najednou jsem to viděla a věděla, že TO JE ONO. To jsem hledala a najednou se to přede mnou odvíjelo. Pak už šlo vše ráz na ráz."
Mgr. Marcela Cibulková
Členka vedení, lektorka
Jsem nadšená průvodkyně svých dětí i dětí cizích, partnerka a několikanásobná teta svých neteřinek a synovců. Před osmnácti lety jsme spolu s mým manželem založili třídu MŠ Montessori a o rok později i ZŠ při ZŠ Polabiny 1 v Pardubicích, kde stále učím.
Simona Livorová
Členka vedení, lektorka
Setkání s odkazem Marie Montessori v roce 2005 změnilo můj život, začala jsem pobývat s dětmi. V jejich společnosti často najdete všechno, co hledáte. Mě se to děje dodnes v Montessori centru Elipsa Pardubice. Pro Montessori ČR lektoruji kurzy pro rodiče i pedagogy v Čechách i na Slovensku, zaměřuji se na děti od narození do 6-ti let. Montessori principy a filosofii týkající se nejmenších dětí představuji také na kurzech věnovaným dětem od 6 do 12 let. Realizuji také krátké semináře: Početí, Umění, Rukodělné činnosti, Pozorování a refreše jednotlivých oborů. Odzbrojující je pro mne "síla poprvé" nejmenších dětí. Od 31.10. 2021 mi bylo dopřáno být babičkou Emy. Ema mi ukázala mnoho nového, nová poznání. Těším se z každé chvilky, kdy mohu být v její přítomnosti.