Vedení

Své zkušenosti z praxe uplatňujeme i v řízení spolku. Společně plánujeme strategii fungování a staráme se o to, aby všechno hladce fungovalo.

Kateřina Kadlecová
Členka vedení, lektorka
Svůj život jsem Montessori nezasvětila, ale spíš se stalo přirozenou součástí mého bytí.
Vlasta Hillebrandová
Členka vedení, lektorka
"Uvnitř mé učitelské duše byla vždy víra, že lze dělat věci jinak. Vždy jsem pracovala pro jiné neobvyklým způsobem a najednou jsem to viděla a věděla, že TO JE ONO. To jsem hledala a najednou se to přede mnou odvíjelo. Pak už šlo vše ráz na ráz." Autorka knihy "Montessori inspirace pro mateřské školy" (vydáno 2020). Objednávat můžete na e-mailu: montessori.jbc@seznam.cz (mailto:montessori.jbc@seznam.cz)
Mgr. Marcela Cibulková
Členka vedení, lektorka
Jsem nadšená průvodkyně svých dětí i dětí cizích, partnerka a několikanásobná teta svých neteřinek a synovců. Před osmnácti lety jsme spolu s mým manželem založili třídu MŠ Montessori a o rok později i ZŠ při ZŠ Polabiny 1 v Pardubicích, kde stále učím.
Simona Livorová
Členka vedení, lektorka
Setkání s odkazem Marie Montessori v roce 2005 zásadně změnilo můj život, začala jsem pracovat s dětmi. To člověka hodně promění:-). V Montessori centru Elipsa Pardubice stále v jejich společnosti pobývám. Pro Montessori ČR lektoruji kurzy pro rodiče i pedagogy od narození do 6-ti let v Čechách i na Slovensku. Naprosto odzbrojující je pro mne "síla poprvé" nejmenších dětí 0-2,5 a mým mottem je "ideálně se setkat s rodiči už před početím". Mám báječného muže a dceru:-).