Členství v Montessori ČR

Členství v Montessori ČR vám přinese výhody přístupu k dalším zdrojům informací o Montessori a možnost ovlivnit chod spolku. Součástí členství je i váš závazek řídit se našimi stanovami a uhradit roční registrační poplatek. Jsme rádi, že jste s námi.
Cena:
500 Kč
(0% DPH)
Nehodnoceno

Buďte u toho.
Staňte se součástí šíření Montessori v ČR.

Montessori ČR je nezisková organizace – spolek. Jako taková staví na podpoře a aktivitě svých členů.
Každou novou registraci vnímáme jako silné gesto a vyjádření vaší podpory.

Výhody členství u nás

1Členská knihovna

Díky členství v Montessori ČR máte možnost půjčovat si českou a zahraniční literaturu z naší knihovny v našem sídle v Praze. Za posledních 20 let, kdy sledujeme světovou produkci odborné Montessori literatury, toho není málo.

2Archiv diplomových prací

Členstvím v Montessori ČR získáváte přístup k závěrečným pracím studentů diplomových kurzů. To je dnes už přes 500 kvalitních titulů. Rozpracovaná metodika, konkrétní pomůcky i teorie. Vše z perspektivy české praxe.

3Montessori materiály, pomůcky a návody volně ke stažení

Máte chuť sdílet to, co Vám v praxi dobře funguje? Většina členů Montessori ČR také. Členové mezi sebou sdílí užitečný obsah pro dobrou praxi ve školkách, školách i pro domácí prostředí.

Váš závazek

1Pravidla

Jako člen spolku Montessori ČR máte právo účastnit se setkání, diskutovat, přinášet podněty a hlasováním ovlivnit chod spolku.

2500 Kč /rok

Poplatek využíváme na připravu zpravodaje, překlady nebo produkci video obsahu. Svým členstvím můžete podpořit a ovlivnit Montessori vzdělávání v ČR.

Kdo se může stát členem?

Členy Montessori ČR mohou být fyzické i právnické osoby, které souzní s cíli a aktivitami spolku.Souhlas se stanovami stvrdíte vyplněnou přihláškou ke členství.
Po schválení členství vedením Montessori ČR budete vyzváni k úhradě členského příspěvku a budete vedeni ve členské databázi Montessori ČR.
Budeme vás informovat o našich aktivitách, akcích i novinkách.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.