Za koledou kolem světa

Nehodnoceno

Autor: Montessori ČR, Andrea Mineva a Martin Čepelík

CD - 24 světových vánočních koled
150 Kč

S hrdostí představujeme první hudební počin v naši nabídce! - Jedinečný komplet 24 světových koled na CD 

Pro školy, školky na doma i na cesty. 

...historie projektu začala v roce 2019. Tehdy jsme oslovili Andreu Minevu a společne jsme vytvořili vánoční adventní kalendář. Hlavní myšlenkou bylo vytvořit něco, co spojí lidi nejen v Čechách, ale i ve světě. Něco, co udělá lidem radost v čase přicházejících vánočních svátků. Něco, co nejen potěší, ale zároveň nám dovolí poznat trochu víc ze světa okolo nás…

A protože máme blízko k hudbě, Andrea přišla s nápadem vytvořit kalendář písničkový, který bude složený z vánočních koled z různých koutů světa. Vybrala 24 písní, každou v jiném jazyce, všechny se je naučila a poté nazpívala. Martin k nim vytvořil aranžmá, nahrál veškeré hudební podklady, všechno zmixoval… a tak vzniknul náš adventní písničkový kalendář, který na našem webu (a nejen tam) každý den Adventu představoval jednu novou koledu, jednu novou zemi, její kulturu a pojetí Vánoc.

Píše se rok 2020 a my jsme se rozhodli jít ještě o krok dál a přeměnit projekt adventního kalendáře na vánoční CD. Všechny nahrávky byly upravené, aby byly ještě lepší a projektu dostal jméno – Za koledou kolem světa. Snad si jeho poslech užijete stejně, jako my jsme si užili jeho přípravu.

Kupte již nyní v předprodeji,  CD jsou aktuálně ve výrobě, jakmile budou skladem (po 18.12.2020), zašleme vám jej obratem. 

Děkujeme, že nákupem tohoto CD podpoříte Montessori ČR, jeho činnosti a rozvoj dalších hudebních či knižních projektů.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.