První čtení - 4 sady karet - komplet

Autor: Kamila Randáková

Kartičky se slovy a kreslenými obrázky.
450 Kč
Výhodný cenový komplet = 4 sady karet prvního čtení "v jednom" 
Na podporu rozvoje čtenářství u nejmenších dětí připravila Montessori ČR zejména pro rodiče a učitele tuto speciální výhodnou cenovou nabídku kompletní sady kartiček Prvního čtení.
1 balení obsahuje: všechny kartičky se slovy z růžové, modré, zelené a červené sady a "návod k použití"
Upozornění: součástí tohoto balení NEjsou! barevné krabičky k uložení karet, poštovné a balné této zásilky je 99 Kč.
V rámci jednoho poštovného si můžete přiobjednat například i některou z nabídek našich knih o Montessori pedagogice, vyberte si něco právě pro vás na http://www.montessoricr.cz/publikace
Platnost této nabídky je časově omezena.

Jak na to?

Montessori nabízí specifickou pomoc – čtení prvních slov. Kartičky se slovy, barevné obrázky, možnost manipulace, čtení krátkých a jednoduchých slov – vše je připraveno tak, aby čtení začínající čtenáře bavilo a aby ho brzy zvládl sám bez pomoci dospělých. Zažije chuť poznávat písmenka, bude objevovat nespočetné možnosti jejich napojování a hlavně bude mít přirozenou touhu a chuť číst dál. Hltání nových slov ke čtení není výjimkou. Množství slov ke čtení můžeme přirozeně přidávat dle zájmu dítěte a podle jeho čtenářských schopností. Od slov, která mají tři písmenka přirozeně přejde k těm, která mají písmen víc. Čtenář sám objeví, že někdy se písmena čtou jinak než je píšeme. Začne objevovat jazyk a hrát si s ním. První čtení je zábavné, tvořivé a radostné. Zkuste to! Čím více slov ovládáme, tím snadnější je pro nás popsat okolní realitu, srovnávat a určovat vztahy mezi věcmi. Slova jsou nástroje, které nám umožňují využívat naši inteligenci a komunikovat. První čtení je sadou kartiček, která vašim dětem pomůže, aby zažily úspěch při čtení a mohly plynule postupovat při čtení i přes všechny zapeklitosti našeho krásného českého jazyka.