Průvodce do rodiny

Koho hledáme?

Hledáme průvodce/průvodkyni pro naše dvě děti, který(á) by nám pomohl(a) s jejich rozvojem tak, aby z nich vyrostly silné, laskavé a respektující osobnosti, díky kterým bude svět o kousek hezčí. ‎

Máme zkušenosti s Montessori vzděláním u nejstarší dcery a jsme velmi vděčni jejím učitelům za to, jakým je nyní člověkem.

Hledáme ideálně někoho, kdo se stane součástí naši rodiny (po dobu minimálně dvou let) a kdo bude mít prostor od pondělí do čtvrtka na celodenní péči o naše dvě ratolesti (3 měsíce a 15 měsíců).

Začátek: Ideálně druhá polovina srpna, nejpozději září 2021

Lokalita: Rodinný dům Šeberov s velkou zahradou

Naše představa o Vás:

Rádi bychom našli někoho milého, optimistického a spolehlivého s Montessori průpravou a praxí. Ale také víme, že vlastní nadšení, sebereflexe a ochota se rozvíjet ve své profesi je důležitější než veškeré certifikace a našlápnutý životopis.

Znalost anglického jazyka je určitě plus, ale není podmínkou.

Co nabízíme:

Jsme lidé, pro které jsou fungující mezilidské vztahy, vzájemný respekt a harmonie prioritou. Průvodci/Průvodkyni poskytneme veškerou možnou podporu, tak aby měla maximální prostor využít svůj dar pro rozvíjení dětí.Upozornění: Za obsah a formu textu inzerátů jsou odpovědná jednotlivá zařízení!

Adresa

Praha 4 - Šeberov

Termín nástupu

druhá polovina srpna / září 2021

Kontaktní osoba

Helena Jetelová

Telefon

739 278 729

Email

helena.jetelova@gmail.com