Hlavní průvodce/průvodkyně pro děti 3-6

Montessori klub Elipsa, hledá hlavního Průvodce/průvodkyni pro děti 3-6 při ZŠ Školní v Praze 4.

Náš klub Elipsa, funguje již čtvrtým rokem, denně (7:45 – 16:30) od září do června s max. 15 dětmi ve věku 3-6 let. Máme úžasné děti, se kterými, rády a často, trávíme čas i venku. Skvělou komunitní partu rodičů, se kterou úzce spolupracujeme a přes rok podnikáme různá společná sezóní setkání a akce, jako jsou jarmarky, swapy, ale také společná chalupa ve středních čechách.
Do našeho týmu průvodkyň hledáme kolegu/-kolegyni s pozitivním nábojem, s respektujícím přístupem a ideálně se zkušenostmi s Montessori pedagogikou 3- 6let. Přejeme si najít někoho, kdo bude vytvářet plnohodnotný program pro naše děti. Někoho, kdo ví, že vzdělávání dětí, je inspirující, zábavné, ale také náročné.

 Co můžeš naopak očekávat od nás?

  • pravidelný meeting s kolegyněmi
  • otevřené a přátelské prostředí
  • možnost podílet se na rozvoji mladého projektu
  • 3/4 úvazek, dobré finanční podmínky, obědy zdarma i možnost dalšího vzdělávání.
  • pokud to kapacita dovolí mít v klubu vlastní ratolest.

Životopis a motivační dopis prosím zasílejte na elipsa@zsskolni.cz.
Bližší informace na tel: Lucie Šimonová 777 314 016.

Upozornění: Za obsah a formu textu inzerátů jsou odpovědná jednotlivá zařízení!

Termín nástupu

dle dohody, nejpozději ke konci srpna 2023.

Kontaktní osoba

Lucie Šimonová

Telefon

777 314 016

Email

elipsa@zsskolni.cz