Početí

Každý z nás touto cestou šel. Je prvním otiskem, který zůstává naší součástí po celý život. Početí, čas v děloze maminky, porod a naše první týdny po porodu. Touto řekou života s vámi poplují Simona Livorová a porodní bába Eva Hrdličková.
13.5.2023
0-3
Cena:
1 900 Kč
Nehodnoceno
Termín

13. 5. 2023, 9:00–17:00 

Místo konaní Montessori ČR, z.s., Rakovského 3136/1, 143 00 Praha 4 – Modřany

Klíč k životu jako takovému hledejme v období do tří let věku dítěte, ve všech počátcích a ve všech poprvé. Tyto okamžiky se v nás otisknou na celý život. 

Maminka je živá nádoba plná mateřské důvěry, která se přenáší na dítě a stává se hnací silou jeho dalšího vývoje. Společně projdeme rituálem početí, těhotenstvím, porodem a poporodním obdobím ženy - matky. Prohlédneme si potřeby dětí a připravené prostředí na počátku jejich života. 

Toto setkání můžeme vnímat jako formu předporodního kurzu, není však určené jen těhotným ženám. Půjde především o to, napojit se na naše vnitřní vedení a intuici. Začít počátek, kterým prošel každý z nás. Jsou srdečně zváni ženy, muži, rodiče současní i budoucí, jednotlivci, páry i skupiny. 

Obsah dne:

Potenciál, který dostáváme do vínku.

Inspirace v Africe, vědomé početí.

Prenatální období.

Příprava na porod.

Porod.

Období po porodu. 

Pro koho je seminář určen?

Seminář je pro všechny, kdo chtějí okusit svůj vlastní počátek nebo se chystají na počátky nové. Věk 16 až 100 a více let. :-)

Kdo seminář povede?

Simona Livorová a porodní bába Eva Hrdličková

Kudy k nám?

icon

Důležitá upozornění, platební a storno podmínky

Semináře, kurzy a další vzdělávací akce jsou bez přítomnosti dětí (není-li uvedeno jinak). Děkujeme za pochopení.

V rámci akce budou pořizovány audiovizuální záznamy, které mohou být zveřejněny pro propagaci Montessori ČR.

Přihlášenému zájemci, který provede objednávku v systému e-shopu, je garantována rezervace místa v příslušném kurzu až po 100% uhrazení tzv. rezervačního poplatku na účet Montessori ČR, v případě semináře pak jednorázového uhrazení celé částky.

Do doby uhrazení příslušného poplatku  v plné výši je zájem účastníka brán pouze jako předběžný, nezávazný, v mezidobí tak může být příslušné místo nabídnuto jinému zájemci či náhradníkovi, který o stejnou akci projeví zájem.

Počet míst v každém semináři / kurzu je limitován.

Nástup účastníka do rozběhnutého kurzu či změna účastníka v průběhu není možná z důvodu logických návazností jednotlivých témat a celkového konceptu kurzu. Přestup mezi kurzy je výjimečně možný po individuálním posouzení garantem kurzu.

S ohledem na současnu společenskou situaci, koordinaci a organizaci dalších kurzů, časových možností lektorů a v návaznosti na aktuální vyhlášené a platné podmínky, omezení a jiné vládní nařízení (které není možné aktuálně předvídat), si tímto vyhrazujeme právo na možné změny termínů uvedeného harmonogramu (dle aktuální situace v příslušném období). Vyhrazujeme si právo na možné změny místa konání. Děkujeme předem za vaše pochopení v této věci.

Storno podmínky

Písemná omluva účastníka na e-mailovou adresu info@montessoricr.cz

min. 1 měsíc předem vratka 100% uhrazené částky / max. 90% kurzovného
1 měsíc až 14 dní předem vratka 50% uhrazené částky
14 dní a méně 0% uhrazené částky
Zrušení semináře ze strany pořadatele vratka 100 % uhrazené částky
Rezervační poplatek ve výši 10% ceny kurzovného je u všech diplomových kurzů nevratný

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.