„Najděte si svého marťana“

Rádi byste získali nadhled? Máte pocit, že se přes všechnu vynaloženou snahu nikam neposouváte? Cítíte potřebu změny, ale nevíte, jak na to? Přejete si zažívat pocit uspokojení ze svého života? Mít ze sebe dobrý pocit? Jednodenní dílna zaměřená na sebepoznání a využití vašeho potenciálu.
8.3.2023
Cena:
1 900 Kč
Nehodnoceno
Termín

8. 3. 2023, 9:00–19:30 

1 celý den, budeme začínat v 9:00 a končit přibližně v 17:00, případně až v 19:30 a to podle toho, jak se nám bude práce dařit.

Místo konaní Montessori ČR, z.s., Rakovského 3136/1, 143 00 Praha 4 – Modřany

Otevřeme témata:

Jak se mi vlastně v životě daří? Kdo vlastně jsem? Co je vlastně smyslem života? Co opravdu nutně potřebujeme? A co jenom chceme? Existuje něco jako „vnitřní kompas“, který nás při našem hledání vede? Jak funguje a kde ho najít? 

...a také:

Co je pro mě důležité? Jaké jsou moje vztahy? Kdo jsou „moji lidé“ a co je tajný kód, podle kterého je hledám? Kdo mě v životě inspiruje? Kdo mě štve? Jak mi je se mnou samotným? Jak je se mnou ostatním? Kolik mám času? Co znamená mít v každém okamžiku dne tzv. „zavřený účet“? A jak bych se rozhodoval, kdybych se opravdu nebál?

To všechno jsou otázky, na které se dozvíte odpovědi během sice náročné, ale zároveň vlídné a pohodové dílny, která je postavena na technikách sebepoznání a vlastního prožitku. A kde se teoretické vstupy budou pravidelně střídat s praktickými cvičeními. Nejde ale o terapii!  

Hlavním cílem dílny je umožnit lidem, aby se měli čas v klidu věnovat celý den jen sami sobě, aby se mohli zastavit a „osprchovat zevnitř“.      

Co budete na dílnu potřebovat?

Pohodlné oblečení, tak abyste si mohli libovolně posedávat nebo polehávat na zemi, na koberci, na židli. Dále blok na zapisování, psací potřeby a tvrdou podložku, která vám umožní, abyste si mohli kdykoli zapisovat svoje poznámky. A k tomu všemu pohodovou náladu.

Pro koho je seminář určen?

- pro učitele, rodiče a všechny tzv. “pomáhající“ profese

- pro ty, kteří hledají rovnováhu ve svém životě

- pro ty, kteří tvrdě pracují, ale stále jsou vnitřně nespokojení, „něco tomu chybí“

Kdo dílnu povede?

PhDr. Marek Herman je zkušený a uznávaný lektor, dlouhodobě se zaměřuje na sebepoznání, seberozvoj a na výchovu v rodině. Je sympatický svým osobním zaujetím, se kterým svoje dílny a semináře vede. Přednáší na Universitě Olomouc, napsal knihy „Najděte si svého marťana“, „Jsi tam, brácho?“ a „Máma není služka, máma je dáma“, všechny tři se staly ihned po vydání bestsellery.

Kudy k nám?

icon

Důležitá upozornění, platební a storno podmínky

Semináře, kurzy a další vzdělávací akce jsou bez přítomnosti dětí (není-li uvedeno jinak). Děkujeme za pochopení.

V rámci akce budou pořizovány audiovizuální záznamy, které mohou být zveřejněny pro propagaci Montessori ČR.

Přihlášenému zájemci, který provede objednávku v systému e-shopu, je garantována rezervace místa v příslušném kurzu až po 100% uhrazení tzv. rezervačního poplatku na účet Montessori ČR, v případě semináře pak jednorázového uhrazení celé částky.

Do doby uhrazení příslušného poplatku  v plné výši je zájem účastníka brán pouze jako předběžný, nezávazný, v mezidobí tak může být příslušné místo nabídnuto jinému zájemci či náhradníkovi, který o stejnou akci projeví zájem.

Počet míst v každém semináři / kurzu je limitován.

Nástup účastníka do rozběhnutého kurzu či změna účastníka v průběhu není možná z důvodu logických návazností jednotlivých témat a celkového konceptu kurzu. Přestup mezi kurzy je výjimečně možný po individuálním posouzení garantem kurzu.

S ohledem na současnu společenskou situaci, koordinaci a organizaci dalších kurzů, časových možností lektorů a v návaznosti na aktuální vyhlášené a platné podmínky, omezení a jiné vládní nařízení (které není možné aktuálně předvídat), si tímto vyhrazujeme právo na možné změny termínů uvedeného harmonogramu (dle aktuální situace v příslušném období). Vyhrazujeme si právo na možné změny místa konání. Děkujeme předem za vaše pochopení v této věci.

Storno podmínky

Písemná omluva účastníka na e-mailovou adresu info@montessoricr.cz

min. 1 měsíc předem vratka 100% uhrazené částky / max. 90% kurzovného
1 měsíc až 14 dní předem vratka 50% uhrazené částky
14 dní a méně 0% uhrazené částky
Zrušení semináře ze strany pořadatele vratka 100 % uhrazené částky
Rezervační poplatek ve výši 10% ceny kurzovného je u všech diplomových kurzů nevratný

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.