Vyžádaná rada

I učitelé potřebují občas průvodce. Zajišťujeme Montessori pedagogům vzdělání a moderujeme předávání jejich i našich zkušeností. Konzultujeme provoz školek a škol. Pomáháme vzdělávat rodiče. Předáváme know-how v oblasti dotací. Od toho všeho jsme tady, když budete potřebovat. Je pro nás důležité, aby to nejlepší, co bylo vymyšleno, objeveno a ověřeno praxí, bylo předáváno dál - co největšímu počtu dospělých, co největšímu počtu dětí. Pomůžeme a podpoříme vás teoreticky i prakticky.

S čím vám můžeme pomoci

Mentoringová podpora Montessori center, školek, škol

Podíváme se na vaše prostředí, vybavení a uspořádání prostor. Zkonzultujeme organizaci vedení tříd, práci s dětmi, proškolování pedagogů. Průběžně mapujeme rozvoj Montessori školských státních i nestátních zařízení v České republice.

Založte si vlastní Montessori centrum, školku nebo školu

Poskytneme vám odbornou podporu a konzultace pro založení vlastní Montessori školky/školy/školičky. Kde, kam s čím se na koho obrátit, co vše je potřeba obstarat a promyslet, než se do založení škol(k)y pustíte.

Odborné konzultace

Pokud víte, kam směřujete a hledáte odpovědi na své otázky související s Montessori, rádi se staneme vašimi průvodci. Vybereme společně s vámi tu nejlepší možnou cestu, po které se dostanete snadněji k cíli.

Granty

Nabízíme také metodickou a odbornou podporu při plánování a tvorbě grantových či dotačních titulů v oblasti vzdělávání pro vaši školku, školu nebo neziskovou organizaci (regionální granty, MŠMT, EU fondy) – neinvestiční dotace.

Co by vám pomohlo?

Děkujeme, vaše zpráva byla odeslána! Poradíme se a do týdne se vám ozveme! Something went wrong, please try again later. Please enter a correct Captcha answer.