Průvodce pro třetí trojročí

DOBRÁ Montessori základní škola a mateřská škola ve Zlíně hledá průvodce pro druhý stupeň základní školy!

Zajímá Vás jiný styl výuky? Dává vám smysl učit s respektem k individualitě, zájmu a tempu každého dítěte? Vedení dětí k samostatnosti a zodpovědnosti? Pak hledáme přesně Vás.

Co Vás čeká?

  • budete na začátku budování třetího trojročí v naší montessori škole
  • budete provázet vzděláním skupinu dětí různého věku (11-15 let) zpočátku malou, která se každoročně rozroste o cca 6 dětí
  • budete úzce spolupracovat s ostatními učiteli v rámci školy, ale také s odborníky mimo školu

Požadujeme:

  • pedagogické vzdělání
  • zájem o montessori pedagogiku
  • všeobecný rozhled
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Hledáme otevřeného člověka, který se chce učit zároveň s dětmi. Nebojí se změn, je samostatný a iniciativní. Umí dát dětem důvěru do jejich projektů a umí přijmout jejich nadšení, ale umí je nechat prožít i přirozené důsledky. Umí naslouchat dětem i dospělým a brát je jako partnery na cestě vzdělání.

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek pro dlouhodobou spolupráci
  • podporu při získání montessori vzdělání i dalším vzdělávání (finanční i časovou)
  • smysluplnou, zajímavou a pestrou práci, kde pedagog je v roli průvodce dětí
  • partnerský přistup k dětem, v týmu i s rodiči
  • vstřícné, tvůrčí a podporující týmové prostředí s prostorem pro osobní rozvoj

Pokud jste pedagog a zajímá Vás montessori pedagogika, pak hledáme právě Vás. Pokud ještě nemáte formální Montessori vzdělání, ale o Montessori metodu se alespoň dlouhodobě zajímáte, není to překážkou. Stejně tak, pokud zatím učitelství v posledním ročníku studujete. Důležité je, že se chcete vzdělávat a dále na sobě pracovat.

Více informací o nás na www.dobra-montessori.cz případně na facebooku DOBRÉ školy.

Životopisy prosím zasílejte na náš mail: kancelar@dobra-montessori.cz

Upozornění: Za obsah a formu textu inzerátů jsou odpovědná jednotlivá zařízení!

Adresa

Prštné 86

76001 Zlín- Prštné

kancelar@dobra-montessori.cz