respektující průvodkyni

 Jsme Montessori dům v Praze - Vršovicích, který je podporován z dotací EU. Máme sladěný tým průvodců, fantastické děti, hezký vztah s rodiči a přáteli, kteří nám pomáhají rozvíjet naše prostředí … Abychom mohli nabídnout ještě lepší podmínky pro naše děti a práci, hledáme do našeho týmu další respektující průvodkyni s Montessori kurzem pro děti 3-6 let se zájmem o dlouhodobou spolupráci a vzděláním, které ji umožňuje pracovat jako vychovatel v dětské skupině (pedagogické či lékařské vzdělání nebo kurz vychovatele)
 Nabízíme
 - Smysluplnou práci v malém kolektivu dětí
 - Kreativní a téměř rodinné prostředí
 - Možnost podílet se na rozvoji projektu
 - Příjemné finanční ohodnocení
 - Pravidelná školení a systematický rozvoj v Montessori pedagogice
 Jestli to vidíte jako my, pošlete nám svůj životopis a pár slov o tom, proč byste chtěl/a k nám. Těšíme se na vás.

Upozornění: Za obsah a formu textu inzerátů jsou odpovědná jednotlivá zařízení!

Adresa

Košická 15, Praha 10 - Vršovice

Termín nástupu

ihned

Kontaktní osoba

Petra Abrahámková

Telefon

608 943 603

Email

info@skolkaboticka.cz