Učitel a asistent do Montessori předškolního zařízení

JSME NOVÍ, PLNĚ VYBAVENÍ CERTIFIKOVANÝMI POMŮCKAMI NIENHUIS A HLEDÁME UČITELE/UČITELKU A ASISTENTA/ASISTENTKU NA PLNÝ PRACOVNÍ POMĚR OD ZÁŘÍ NA ŠKOLNÍ ROK 2018/2019.

V krásném rodinném areálu v Hostouni s velkým dětským hřištěm kousek od Prahy a Kladna otvíráme od září 2018 třídu pro maximálně 15 dětí. Praxe či vzdělání v Montessori pedagogice alespoň okrajově (možnost absolvování kurzu).

Pokud Vám Montessori pedagogika učarovala a chcete tímto směrem provádět děti na jejich cestě předškolním vzděláváním, ozvěte se nám, nabídneme Vám perfektní finanční ohodnocení Vaší práce!

Váš životopis s fotografií zasílejte na slavicek.hostoun@gmail.com, tel.: 776757055

WE ARE NEW, FULLY EQUIPPED WITH NIENHUIS CERTIFIED AID AND SEEK THE TEACHER AND ASSISTANT FULL-TIME FROM SCHOOL YEAR 2018/2019.
In the beautiful family area in Hostoun with a large children's playground near Prague and Kladno, we open a class for maximum 15 children from September 2018. Practice or education at Montessori pedagogy at least marginally (possibility to complete the course).
If Montessori pedagogy enchants you and you want to do this on your way through pre-school education, let us know, we will offer you the perfect financial evaluation of your work!
Send your resume with photos at slavicek.hostoun@gmail.com, or in case call +420776757055

Upozornění: Za obsah a formu textu inzerátů jsou odpovědná jednotlivá zařízení!

Adresa

Hostouň

Termín nástupu

zaří 2018

Kontaktní osoba

Mgr. Daniel Slavík

Telefon

776757055

Email

slavicek.hostoun@gmail.com