Anglicky mluvící průvodce 3-6

DOBRÁ Montessori základní škola a mateřská škola ve Zlíně hledá anglicky mluvícího průvodce pro věk 3-6 let.

DOBRÁ Montessori školka je dvoutřídní MŠ. V budově sídlí také dětská skupina pro děti do 3 let a základní škola. V tuto chvíli hledáme montessori průvodce s velmi dobrou angličtinou, aby doplnil náš tým.

Co Vás čeká?

  • ve třídě je kolegyně, která vám pomůže v začátcích
  • budete provázet vzděláním skupinu 20 dětí ve věku 3-6 let
  • budete úzce spolupracovat s ostatními učiteli v rámci školky a školy

Požadujeme:

  • zájem o montessori pedagogiku - vzdělání v montessori pedagogice velkou výhodou
  • všeobecný rozhled
  • anglický jazyk na vynikající úrovni

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek pro dlouhodobou spolupráci
  • podporu při získání montessori vzdělání i dalším vzdělávání (finanční i časovou)
  • smysluplnou, zajímavou a pestrou práci, kde pedagog je v roli průvodce dětí
  • partnerský přístup k dětem, v týmu i s rodiči

Pokud ještě nemáte formální Montessori vzdělání, ale o Montessori metodu se alespoň dlouhodobě zajímáte, není to překážkou. Důležité je, že se chcete vzdělávat a dále na sobě pracovat.

Více informací o nás na www.dobra-montessori.cz případně na facebooku.

Životopisy prosím zasílejte na náš mail: kancelar@dobra-montessori.cz.

Upozornění: Za obsah a formu textu inzerátů jsou odpovědná jednotlivá zařízení!

Adresa

Náves 86

Prštné

760 01 Zlín

kancelar@dobra-montessori.cz