Refresh III Montessori matematiky 3-6

Třetí část šestidenního opakování Montessori matematiky pro pedagogy MŠ Montessori a matematické sdílení po letech praxe
13. - 14.12.2018
3 - 6
Cena:
1 200 Kč
(0% DPH)

Termín 13. – 14. 12. 2018, ČT 10:00–18:00, PÁ 9:00–16:00
Místo konaní Montessori ČR, z.s., Rakovského 3136/1, 143 00 Praha 4 – Modřany

Po letech praxe malé nebo velké osvěžení

Za posledních pár let prošly semináře ve společnosti Montessori radikální proměnou. Došlo i na matematiku!  Prostřednictvím semináře Montessori Refresh můžete pochopit smysluplnost a propojení mezi jednotlivými matematickými pomůckami, jejich logickou provazbu i postoupnost jednotlivých prezentací. Určitě vás překvapí, co ještě o matematice nevíte, a hlavně co můžete objevovat společně s vašimi dětmi!  Přijďte si doplnit informace a osvěžit svou každodenní praxi s dětmi. 

Půjdeme do hloubky! Přijďte sdílet

Společně se podíváme na to, co se nám v praxi osvědčilo, co funguje a co naopak není to pravé a vyžaduje změnu. Vzájemně posdílíme, na co jsme si v praxi s dětmi přišli a co při práci s matematickými s pomůckami objevily naše děti. Připravte si všechny dotazy a otazníky z vaší praxe. 

Senzitivní období využité na maximum

Prožijeme si matematiku znovu a to tak, abychom dokázali využít senzitivní období našich dětí pro počítání na maximum. Dozvíte se, jak představit jednotlivé aktivity dětem srozumitelně a systematicky krok za krokem. Děti, které si takto budou moci matematiku prožít, sáhnout si na ni, ji uvidí všude kolem sebe a jejich matematická mysl se zapálí pro objevování. Možná pak překvapí svými objevy nejen vás, ale i celý svět. 

Pro koho je seminář určen?

Pro absolventy národních a mezinárodních diplomových kurzů, kteří si chtějí doplnit či osvěžit své znalosti a sdílet své zkušenosti z praxe.
Název kurzu, který jste absolvovali, uveďte do poznámky při přihlášení.

Lektorka

Vaší lektorkou bude Marcela Žáková. 

Fotogalerie

Tomík sčítá čtyřciferná čísla už ve školce. Stačí mu na to umět hodně dobře počítat do desíti. S matematickou představivostí mu pomohou perličky a práce jeho rukou.


Kudy k nám?

icon

Důležité upozornění a storno podmínky

Semináře, kurzy a další vzdělávací akce jsou bez přítomnosti dětí (není-li uvedeno jinak). Děkujeme za pochopení.

Storno podmínky

Písemná omluva účastníka na e-mailovou adresu info@montessoricr.cz

min. 1 měsíc předem vratka 100% uhrazené částky
1 měsíc až 14 dní předem vratka 50% uhrazené částky
14 dní a méně 0% uhrazené částky
Zrušení semináře ze strany pořadatele vratka 100 % uhrazené částky
Rezervační poplatek u diplomových kurzů je nevratný