Montessori cestou

Najděte si 2 dny a pojďte se s námi podívat na to, jaké je to být úplně malý. První tři roky života jsou klíčový věk. Provedeme vás připraveným prostředím pro nejmenší a vysvětlíme, jak jej připravíte také.
7. - 8.11.2018
0 - 3
Cena:
2 600 Kč
(0% DPH)

Termín 7. - 8. 11. 2018, ST 9:30 - 17:30, ČT 9:00 - 16:00
Místo konaní Montessori ČR, z.s., Rakovského 3136/1, 143 00 Praha 4 - Modřany

Představte si, že všechno kolem vás je poprvé

Zkuste to: nic z toho, co je kolem vás, jste předtím neviděli. A teď jste tady. První vůně. První dotyk. První tváře. První porozumění. První krok! Není silnější zážitek než poprvé. A tak to prožívají nejmenší děti. Tomu, co vás o nich chceme naučit, říkáme jít Montessori cestou.

Všemu rozumí, všeho se chce zúčastnit

Ale občas nerozumíme my jemu. Najděte si dva dny a pojďte se s námi podívat na to, jaké to je být uplně malý. První tři roky života jsou klíčový věk. Řekneme vám, co o tom za poslední století výzkumu zjistila Montessori pedagogika. Ukážeme vám principy a souvislosti. Abyste věděli, co a proč děti potřebují, a co to pro ně znamená pro celý zbytek jejich života.

Co díky semináři získáte?

Provedeme vás připraveným prostředím pro nejmenší a vysvětlíme vám, jak jej jednoduše připravíte také. Ukážeme vám, jak pomůžete dítěti zorientovat se. Nebo připravit svačinu. A mít z toho všeho neuvěřitelnou radost. Zjistíte, jak se domluvíte. Stanete se jeho průvodcem. Kromě toho pro vás máme připravené i videoukázky. A všechny naše zkušenosti. 

Pro koho je seminář určen?

Pro pedagogické pracovníky (akreditace MŠMT v systému DVPP), rodiče, budoucí rodiče, pracovníky mateřských center a všechny se zájmem o děti.

Lektorky

Profesionální lektorky a přední expertky na věk 0–3. Absolventky mezinárodních kurzů AMI (USA), českých národních kurzů a dalších desítek vzdělávacích aktivit včetně zahraničních stáží. Dita se Simonou mají více než 10 let intenzivních zkušeností s prací s nejmenšími dětmi. V roce 2012 založily Montessori Centrum Elipsa v Pardubicích.

Fotogalerie

Sebevědomí nevzniká tím, že někomu opakujeme, že je šikulka, ale tím, že zažívá, že to zvládne sám/sama. Pomozte dětem, aby to zvládly samy. Pomozte jim v klíčovém věku do tří let vybudovat jejich sebevědomí. Zůstane jim na celý život.

Kudy k nám?

icon

Důležité upozornění a storno podmínky

Semináře, kurzy a další vzdělávací akce jsou bez přítomnosti dětí (není-li uvedeno jinak). Děkujeme za pochopení.

Storno podmínky

Písemná omluva účastníka na e-mailovou adresu info@montessoricr.cz

min. 1 měsíc předem vratka 100% uhrazené částky
1 měsíc až 14 dní předem vratka 50% uhrazené částky
14 dní a méně 0% uhrazené částky
Zrušení semináře ze strany pořadatele vratka 100 % uhrazené částky
Rezervační poplatek u diplomových kurzů je nevratný