Jak začít rok v Montessori školce

Praktická podpora pro KAŽDOU Montessori školku - nově vzniklou i tu fungující již dlouhé roky. Ověřená zkratka k fungující komunitě od AMI lektorky s 30ti letou každodenní praxí mezi dětmi.
30.9.2018
3-6
Cena:
1 900 Kč
(0% DPH)
Upozornit mě

Termín 30. 9. 2018, NE 9:00–16:00
Místo konaní Montessori ČR, z.s., Rakovského 3136/1, 143 00 Praha 4 – Modřany

Je září, budujete Montessori třídu a letošní rok v tom výjimečně nejste sami! Karen je tu s námi a podává pomocnou ruku!

Začátek nového školního roku ve všech třídách Montessori přináší hodně emocí, otázek, výzev i pro zkušené Montessori průvodce. Všichni se zas a znovu ptáme jak hladce a plynule začlenit nové děti. Jak jim zajistit pocit bezpečí a zároveň je nechat poznat nový rytmus a pravidla školky? Jak vybalancovat rozdílné potřeby již existující komunity a zároveň specifické potřeby nově přicházejících dětí?  Jaké aktivity jsou vhodné a jak je rozplánovat? Jak je nejlépe předvést? Kdy zvolit ukázky pro skupinu a kdy pro jednotlivce? Když se budeme věnovat naplno jednomu konkrétnímu dítěti, co bude dělat celý zbytek třídy?   

Nebylo by báječné mít plán na první dva měsíce?

Karen má pro nás zářijový DÁREK - má připravený jasný plán, zkratku. Za 30 let každodenní Montessori praxe s dětmi není možné, aby Karen neměla ve své hlavě jasný plán. Čeho si ceníme je, že je ochotná sdílet ho společně s námi. Chce, aby i nám fungovala naše každodenní Montessori praxe s dětmi a abychom si na některé věci nemuseli přicházet dlouhé roky či desítky let. Předá nám nejen svůj plán, ale také jistotu, nadšení a praktické tipy pro jeho reálnou aplikaci. Sama si prošla podporou a mnohaletým vedením přímé žačky Marie Montessori -  Hilly Pattel. Má co předávat.

Praktický nápadník s konkrétními tipy do každodenní praxe.

Tento velmi praktický workshop vám poskytne plán společně se strategiemi, které vám pomohou poznat, co a jak konkrétně v praxi dělat. Jak prakticky vyvažovat dobro celku a zároveň dobro každého jednotlivce v Montessori komunitě. Uvidíte velké množství praktických prezentací, tipů, her, aktivit. Sebou do školky si odnesete zásobárnu námětů, kterou budete moci s obměnami využívat po celý zbytek školního roku. 

Jednodenní intenzivní setkání, které vás maximálně vybaví do vaší praxe

Den, při kterém si užijete legraci nad principy i interakcemi při procvičování některých z převedených technik, bude dárkem, který můžete dát sami sobě, aby vám bylo s dětmi ve třídě opravu dobře. Investujte sami do sebe a přijďte si pro velké obohacení. 

Máte možnost se zeptat, jak na to...

 Těšíme se na Vás!

Co díky semináři získáte?

Praktický nástroj pro vaši praxi. Pochopení. Praktické a konkrétní náměty, které budete moci hned využít.

Pro koho je seminář určen?

Pro VŠECHNY Montessori pedagogy pro věk 3-6 let (akreditace MŠMT v systému DVPP). 

Lektorka

Fotogalerie


Kudy k nám?

icon

Důležité upozornění a storno podmínky

Semináře, kurzy a další vzdělávací akce jsou bez přítomnosti dětí (není-li uvedeno jinak). Děkujeme za pochopení.

Storno podmínky

Písemná omluva účastníka na e-mailovou adresu info@montessoricr.cz

min. 1 měsíc předem vratka 100% uhrazené částky
1 měsíc až 14 dní předem vratka 50% uhrazené částky
14 dní a méně 0% uhrazené částky
Zrušení semináře ze strany pořadatele vratka 100 % uhrazené částky
Rezervační poplatek u diplomových kurzů je nevratný

Místo
Praha, Montessori ČR