English under six

V předškolním věku mají děti senzitivní fázi na jazyk – dokážou tedy jakýkoli jazyk vstřebat a bez většího úsilí zvládnout.
4.5.2019
3 - 6
Cena:
1 300 Kč
(0% DPH)

Termín 4. 5. 2019, 9:00 - 17:00
Místo konaní Montessori ČR, z.s., Rakovského 3136/1, 143 00 Praha 4 - Modřany

Využijte senzitivní fázi

V předškolním věku mají děti senzitivní fázi na jazyk – dokážou tedy jakýkoli jazyk vstřebat a bez většího úsilí zvládnout. Nejsilnější je tato schopnost do 2 let věku, do 6 let věku je stále velmi dobrá. Záleží na frekvenci, s jakou se s jazykem setkávají. Výsledek je jiný při pobytu v cizojazyčném prostředí nonstop a při setkání s jazykem v menší intenzitě.

Zkušenosti

S výukou angličtiny máme dlouhé zkušenosti. Při práci se s dětmi snažíme angličtinou obklopit a hrát si s ní, prožít jí naplno všemi smysly. Skrze hudbu, písničky, říkadla. A to vás i naučíme. Přijďte na workshop, protože dostanete tipy na úspěšnou výuku angličtiny pro předškoláky, naučíte se nová říkadla a písničky a ukážeme vám Montessori materiály pro angličtinu u předškoláků. Získáte také skripta s anglickými příklady, písničkami a hrami. Zajímat by vás mohlo i srovnání zkušeností s výukou angličtiny v bilingvní školce, běžných kurzech pro předškoláky a života v dvojjazyčné domácnosti.

Pro koho je seminář určen?

Pro pedagogy (Montessori) mateřských škol, rodiče a všechny se zájmem o děti.

Lektorka

Vaším lektorem bude Daniela Šimonová. Daniela vystudovala ruštinu, angličtinu a obecnou lingvistiku, mluví také italsky a ovládá základy několika dalších jazyků. Řídila 8 let jazykovou školu. Má přes 15 let zkušeností s výukou angličtiny na všech úrovních pokročilosti, od předškolních dětí po technický jazyk na ČVUT. Vyučovala předškoláky v běžných kurzech, pracovala jako anglický učitel v bilingvní Montessori MŠ. Se svou dcerou mluví od narození anglicky. Vystudovala předškolní pedagogiku, absolvovala mj. Český diplomový kurz Montessori pedagogiky 3-6 a v Londýně diplomový kurz The Montessori Method of the English Language Teaching. Vede MŠ PlayWisely v Praze.

Kudy k nám?

icon

Důležité upozornění a storno podmínky

Semináře, kurzy a další vzdělávací akce jsou bez přítomnosti dětí (není-li uvedeno jinak). Děkujeme za pochopení.

V rámci akce budou pořizovány audiovizuální záznamy, které mohou být zveřejněny pro propagaci Montessori ČR.

Storno podmínky

Písemná omluva účastníka na e-mailovou adresu info@montessoricr.cz

min. 1 měsíc předem vratka 100% uhrazené částky
1 měsíc až 14 dní předem vratka 50% uhrazené částky
14 dní a méně 0% uhrazené částky
Zrušení semináře ze strany pořadatele vratka 100 % uhrazené částky
Rezervační poplatek u diplomových kurzů je nevratný